loading

طراحی مدرن

عدم استفاده فراوان از المان های تزئینی

اگرچه استفاده از المان های تزئینی می تواند در زیباتر نشان دادن فضای خانه به شما کمک کند، اما استفاده بیش از اندازه از آن ها نیز می تواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد. در این میان سعی کنید از استفاده هنرهای دستی و ایده های خلاقانه نیز زیاده روی نکنید. استفاده از یک یا دو نمونه از این وسایل در دیزاین خانه کافی بوده و می تواند تاثیرگذاری خوبی داشته باشد.

عدم استفاده از مبلمان در ابعاد کوچک

اگرچه استفاده از مبلمانی که در مقیاس کوچک می باشد ایده خوبی در طراحی اتاق نشیمن های کوچک تلقی می شود اما در دراز مدت ممکن است ایده خوبی برای استفاده نباشد. بهتر است در انتخاب مبلمان خلاقیت داشته و در کنار کاناپه به فکر استفاده از صندلی هایی با شکل خاص نیز باشید.

عدم استفاد از الگوی V شکل

الگوی V شکل از جمله الگوهایی است که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است. بنابراین اگر به فکر طراحی فضایی به روز هستید، بهتر است استفاده از این الگو را فرموش کنید. به این منظور بهتر است از الگوهای رنگی استفاده نمایید. بنابراین به فکر استفاده از الگوهای جدید در دیزاین خانه باشید.

استفاده از طراحی ساده برای سقف

استفاده از یک طراحی ساده برای سقف می تواند در دیزاین خانه ای به روز به شما کمک کند. اگرچه استفاده از چوب برای طراحی سقف باعث ایجاد جذابیت دیداری در خانه می شود، اما به تازگی کم تر کسی از این ایده استفاده می کند. از این رو بهتر است از یک طراحی ساده مانند انتخاب یک رنگ مناسب و استفاده از آن برای طراحی سقف استفاده کرده و در کنار آن به فکر استفاده از یک لوستر مناسب مانند لوستر های کریستال برای طراحی آن باشید. به یاد داشته باشید که انجام این ایده هیچ گاه قدیمی نمی شود.

3dchairdesigninspiration

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *